top of page
Vrstva 9.png

Produktový ekosystém, který umožňuje radiovou lokalizaci mediálních zařízení.

Švýcarská firma se zabývá vývojem a prodejem unikátních zařízení pro osobní prezentaci exponátů v galeriích nebo muzeích. Jsme jejich partnerem v oblasti vývoje elektroniky a mechanické konstrukce, poskytujeme konzultace v oblasti akustiky, 3D tisku a zprostředkování výroby.

Dojo.png

Tento ekosystém využívá nové lokalizační technologie UWB s přesností určení polohy na jednotky centimetrů a také technologii boneconductor pro přenos zvuku do vnitřního ucha přes kost lebky.

Zařízení je vybaveno rozhraním USB, možností synchronizace dat a upgradu firmwaru, ukládáním dat na SD kartu a komunikací a lokalizací skrze UWB modul. Celý ekosystém je navržen tak, aby společně komunikoval a prováděl automatické aktualizace obsahů pro dané exponáty. Samotné zařízení, nazvané Stick, funguje ve standby režimu a aktivuje se, když se osoba s Stickem přiblíží k vysílači (Beacon) umístěnému v blízkosti daného exponátu. Stick upozorní osobu vibracemi a světelnou signalizací o tom, že je připravená zvuková stopa pro daný exponát a umožní osobě přehrát, zesílit nebo zeslabit zvuk do doby, kdy se nachází v rádiusu vzdálenosti daného Beaconu.

bottom of page